Proces rekrutacyjny

01

Ubiegając się o pracę za granicą przez pośrednictwo agencji pracy East Power, należy przesłać niezbędne dokumenty drogą mailową

  • CV w j.polskim lub j.niemieckim z numerem telefonu kontaktowego
  • świadectwa pracy lub referencje potwierdzające wymagane kwalifikacje

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat wymaganych dokumentów na poszczególne oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, formularz na stronie internetowej bądź przez portal Facebook

 

Jeśli nie posiadasz cv kliknij w poniższy link:

Stwórz CV

02

Rozmowa telefoniczna z działem rekrutacji firmy East Power

  • Rozmowa telefoniczna z działem rekrutacji firmy East Power, podczas której weryfikowane są dane zawarte w CV kandydata, przedstawione referencje oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (jeśli oferta pracy zawiera taki wymóg).
  • Kandydatom, którzy pozytywnie przejdą rozmowę telefoniczną, zostanie przedstawiona szczegółowa oferta pracy.

 

03

Ostateczna rozmowa kwalifikacyjna

  • Ostateczna rozmowa kwalifikacyjna w biurze we Wrocławiu z wybranym wstępnie kandydatem do pracy.
04

Podpisanie umowy o pracę z kandydatem

  • Podpisanie umowy o pracę z kandydatem, oraz przesłanie aplikacji pracownika do klienta niemieckiego w celu uzyskania akceptacji na daną ofertę pracy. Jeśli kandydat zostanie zaakceptowany na ofertę, dostaje od naszego specjalisty umowę o pracę do podpisu, oraz wszelkie informacje dotyczące wyjazdu, a także w razie potrzeby pracownik może liczyć na pomoc w organizacji transportu.
05

Zatrudnienie

  • Ostatnim etapem jest przeprowadzenie odpowiednich badań lekarskich, wstępnego szkolenia BHP oraz skompletowania dokumentacji kadrowej, umożliwiającej rozpoczęcie pracy. Co więcej, każda zatrudniana osoba otrzymuje „podręcznik pracownika tymczasowego”, opisujący specyfikę branży i kulturę organizacji klienta oraz zasady współpracy z Agencją Pracy East Power.