ZAUFANIE

Dlaczego my?

Agencja pracy East Power zapewnia najwyższą jakość obsługi

nasze działania można z łatwością opisać w kliku punktach

Rekrutacja

Zajmujemy się kompleksowo procesem rekrutacji. Po naszej stronie znajduje się wszystko, co kryje się pod pojęciem rekrutacja. Kandydatów odnajdujemy w naszych obszernych bazach oraz używając specjalnie opracowanych przez nas metod rekrutacyjnych. Gwarantujemy, że zaproponowani kandydaci spełnią Państwa oczekiwania. Będą to ludzie wykwalifikowani oraz kompetentni. Biorąc pod uwagę dzisiejszy trend rynku pracy pracownika, jest to szczególnie ważne.

Formalności

Nasze doświadczenie w zakresie legalizacji pobytu Cudzoziemców oraz Polaków sprawia, że wszelkie formalności są załatwiane w ekspresowym tempie. Normą jest, że pracownicy są gotowi do pracy już w ciągu tygodnia od przyjęcia zamówienia. Umowy z pracownikami podpisujemy my. Pracodawca cieszy się tylko dodatkową siłą roboczą. Nasza w tym głowa, aby formalności związane z zatrudnieniem były odpowiednio sformalizowane, legalne oraz maksymalnie wygodne dla naszego klienta.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Przedsiębiorcy decydujący się na współpracę z nami zyskują. Współpraca oznacza oszczędności czasu i środków, których nie trzeba dłużej przeznaczać na żmudną i nie zawsze dającą zamierzone efekty rekrutację we własnym zakresie. Powierzenie nam procesów rekrutacyjnych oznacza gwarancję osiągnięcia zaplanowanych celów w określonym czasie. Nasi klienci zawsze zwiększają efektywność jednocześnie, uzyskując duże oszczędności.

odpowiedzialność

Proces rekrutacyjny nie kończy się na zatrudnieniu pracownika. Doświadczony zespół koordynatorów jest odpowiedzialny za kontakt zarówno z naszymi klientami, jak i pracownikami przez cały okres współpracy. Odpowiedzialne i profesjonalne podejście pozwala nam na utrzymanie poziomu rotacji na bardzo niskim poziomie, dzięki czemu nic nie nie tracisz na potrzebie wdrażania nowych pracowników.

elastyczność

Decydując się na współpracę, z East Power zyskujesz ogromną możliwość elastycznego zarządzania liczbą pracowników, których aktualnie potrzebujesz. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić określoną liczbę pracowników do pracy w żądanym czasie. Jeśli liczba wakatów zostanie powiększona bądź zredukowana, nie będzie to stanowiło dla nas najmniejszego problemu. Jesteśmy w stanie bez problemu realizować nawet najbardziej nietypowe i elastyczne zlecenia.

według opinii

Stanowimy najlepszy wybór dla średnich i dużych przedsiębiorców poszukujących wykwalifikowanego personelu. Dzięki naszemu zaangażowaniu i indywidualnemu traktowaniu każdego projektu jesteśmy najlepszym wyborem dla każdego pracodawcy. Świadczy o tym nasza stale powiększająca się baza polskich i zagranicznych kontrahentów. Jesteśmy pionierami w branży outsourcingu i doradztwa personalnego. Sprawdź osobiście, dlaczego inni przedsiębiorcy nam zaufali.