MY

Agencja Pracy East Power

Dokładnie taka - jakiej potrzebujesz

Oszczędzaj pieniądze

W przypadku zatrudnienia pracowników ze Wschodu oszczędzasz do 30% na wynagrodzeniach. Dodatkowo nie jesteś zobowiązany do płacenia pracownikowi w przypadku jego nieobecności (urlopu). To proste - płacisz tylko za przepracowany czas!

Pracuj z najlepszymi

Wybierając nasze usługi, masz pewność, że zaproponowana kadra będzie spełniała wymagania ustalone w zleceniu. Możesz również bezpłatnie wymienić poszczególnych pracowników bez podawania przyczyn.

Zaoszczędź czas

Współpraca z nami pozwoli Ci skupić się w pełni na przedmiocie Twojej działalności. To my zajmujemy się rekrutacją kandydatów i wszelkimi sprawami związanymi z przygotowaniem pracowników, jak badania lekarskie, szkolenia bhp itp.

Agencja East Power

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy. Znajdziemy dla Ciebie właściwych pracowników.